LOGISZTIKUS

Heves
31 nap.
LOGISZTIKUS pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • SAP törzsadatok karbantartása
  • Kiszállítások ütemezése lehívásoknak megfelelően, adminisztráció végrehajtása, dokumentálása
  • Szállítmányozások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás vevőkkel
  • Alapanyag készletgazdálkodás
  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Projektek, termékbevezetések (APQP, PPAP) és pénzügyi auditok logisztikai támogatása

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Műszaki/ gazdasági egyetemi/ főiskolai végzettség
  • 2 év munkatapasztalat termelő ipari logisztika területén
  • SAP vállalatirányítási rendszer MM/SD modulok ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Komplex gondolkodás, elemzőkészség
  • Problémamegoldó képesség, önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Logisztikai végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Heves
  • Érvényességi idő: 31 nap.
  • Főkategória: Szállítás / Logisztika
  • Alkategória: Logisztikus / Fuvarszervező
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 2 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.