Eastjob Bt - Hirdetés ID: 847

FRÖCCSÖNTŐ SZERSZÁMTERVEZŐ MÉRNÖK/TECHNIKUS

Borsod-Abaúj-Zemplén
3 nap.
Az Eastjob multinacionális cége számára keres munkatársat FRÖCCSÖNTŐ SZERSZÁMTERVEZŐ MÉRNÖK/TECHNIKUS pozícióba.
job design pic

Feladatai:

  • partnercégünk által használt műanyag fröccsöntő gépek szerszámainak karbantartása, kisebb módosítások végrehajtása
  • szükséges szerszámok beszerzése tervrajzok alapján
  • a szerszámgyártó kollégákkal közösen a szerszámokkal kapcsolatos projektek támogatása, módosítások végrehajtása
  • tervrajzok ellenőrzése
  • Solid works program használata

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • szerszámtervezői tapasztalat
  • Solid works program ismerete
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 3 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.